Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Czyściciele" chcieli zamurować wejście do kamienicy przy Niegolewskich 14 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Czyściciele" chcieli zamurować wejście do kamienicy przy Niegolewskich 14
16-07-2014 22:14   Janusz Ludwiczak
Lokatorzy kamienicy przy ul. Niegolewskich 14 są znów nękani przez tzw. "czyścicieli". Kiedy rano byli w sądzie nieznana ekipa budowlana próbowała zamurować wejście do budynku.

Mieszkańcy kamienicy przy ul. Niegolewskich 14, państwo Molgowie w środę zeznawali w sądzie w charakterze świadków. W tym czasie tzw. "czyściciele" próbowali wykurzyć lokatorów. Ekipa budowlana próbowała zamurować wejście do budynku.

Na miejsce została wezwana policja. Przybyli również anarchiści, którzy powstrzymali robotników przez zamurowaniem wejścia. Gdy przybyli już funkcjonariusze na miejscu nie było żadnych robotników.

W lutym mieszkanie Anastazji Molgi, która jest członkinią zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów i działaczką na rzecz obrony prześladowanych lokatorów zostało kompletnie zalane wodą.

Kamienica przy ul. Niegolewskich 14 jest własnością biznesmena Grzegorza Liberkowskiego. Zarządca budynku wystawił ją na sprzedaż za 4,5 milionów złotych. Tymczasem państwo Molga mogą w kamienicy tej mieszkać do końca października 2016 r.


R E K L A M A

Komentarze (1)

06-08-2014 21:10:04
magda
Na drugim zdjęciu ul. NIEGOLESKICH wstyd....
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

03

kwi

19:30
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Droga Krzyżowa ulicami parafii:
Kościół Św. Anny - Matejki - Limanowskiego - Jarochowskiego - Niegolewskich - Matejki - Kościół Św. Anny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: